E-KATALOG İNDİR
Market Raf Sistemleri Depo Raf Sistemleri Dolap Sistemleri Market Ekipmanları Mağaza Raf Sistemleri
 

KALİTE POLİTİKASI

 

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Firma Profili;
Hafif ve ağır depolama sistemleri sektöründe müşterilerine daha ekonomik ve kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulan firmamız, genç yönetim ve üretim kadrosu eşliğinde depolama sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

TURUNCU RAF sistemlerinin beyni olan yönetim ve ar-ge kadrosu genç mühendislerden oluşmaktadır.Tüm ürünler titiz ve detaylı projelendirme çalışmaları sonucunda üretim bandına iletilmektedir. Üretimde kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesi üretim kadrosunun tecrübesi ile bir araya geldiğinde ise ortaya kaliteli ve ekonomik ürünler çıkmaktadır.

Üretim ve sonrasında yapılan titiz çalışmalar sonucunda TURUNCU RAF Sistemleri müşterilerine verimli ve kolay kullanılabilir çözümler sunmaktadır.

Proje Yönetimi

Öncelikle, Turuncu Raf teknik personeli, depo ve raf sistemi kurulacak alanda fizibilite çalışmaları yapar.
Raf tasarımı, üretimi ve montajı; ürün özellikleri, ihtiyaç duyulacak depo içeriği, operasyon şekli ve hızı, maksimum yükseklik gibi genel kriterleri göz önüne alarak işletmelerin depo ve proje yönetimini üstlenir.

Çizim ve Tasarım

Turuncu tasarımlarını, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özel, uygulanabilir çözümler sunmak amacıyla en uygun çizim , grafik ve statik yazılımlarıyla desteklemektedir.

Kalite Politikası


Turuncu, depo ve raf sistemlerinin üretimi, tasarımı, kurulumu ve yeniden yapılandırılması ile ilgili çalışmalarının her aşamasında toplam kalite yönetimi prensibini benimsemiş, ISO-EN 9001-2000 ile belgelendirmiştir.

Üretim

Turuncu, depo ve raf sistemleri alanında ortaya çıkan; tasarım, araştırma-geliştirme ve üretim ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte ve dünya standartlarında çalışmaktadır.

Montaj

Profesyonel ve eğitilmiş personelden oluşan montaj ekibi, uluslararası standartlara uygun montaj ve kurulum çalışmaları yapmaktadır. Turuncu raf, müşterilerin hali hazırda kurulu bulunan, ancak yeniden şekillendirme veya yeniden kurulum gerektiren depoları için özel çözümler üretmektedir.


         
         
Haberler & DuyurularSite içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal
Turuncu RAF Ahşap Metal İnş. Oto. San ve Tic. Ltd. Şti.'e aittir.
Her hakkı saklıdır. 2014 ©
Web Tasarım & Yazılım
 
Anasayfa  |   Hakkımızda  |   Ürünler  |   Uygulamalar  |   Referanslar  |   Kalite Politikası  |   Haberler  |   E-Katalog  |   İletişim  |   E-mail
Turuncu Raf Sistemleri +90(216) 313 32 84