E-KATALOG İNDİR
Market Raf Sistemleri Depo Raf Sistemleri Dolap Sistemleri Market Ekipmanları Mağaza Raf Sistemleri
 

HAKKIMIZDA

 

TURUNCU RAF, İstanbul’da kurulmuş olup raf sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Uzman kadrosu, araç filosu ve alt yapısıyla tasarım, üretim ve montaj islerini kendi ekip ve ekipmanları ile Türkiye ve Dünya'nın her yerinde gerçekleştirmektedir. İsimizde en önemli ilkelerimiz kalite, titiz isçilik, hızlı üretim ve zamanından önce montaj. TURUNCU Raf Sistemleri kurulusundan bu yana üretimin tüm aşamalarında müşteri memnuniyetini hedef almıştır. Ağır hizmet rafları, çelik raflar, market rafları, orta stantlar, vitrin mankenleri, kaplama raf sistemleri, özel tasarım hizmetleri firmamızın baslıca üretim alanlarıdır. Kaliteli üretim, uygun fiyat ve profesyonel ekibimizle siz müşterilerimizin isteklerini karşılamaya devam etmekteyiz. Uzman ve dinamik ekibiyle tasarımdan üretime, üretimden montaja ve montaj sonrası servis hizmetlerini kapsayan zincirin tüm halkalarını eksiksiz sağlayan çalışma yelpazesiyle müşteri memnuniyetine odaklanan TURUNCU RAF Sistemleri kalitesini her geçen gün daha üst seviyelere taşıyor.

Hızla büyümekte olan Firmamız, merkezi olan İstanbul'dan ülkemizin her noktasına hizmet sunmaktadır.

MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU HİZMET VE FİYAT ANLAYIŞININ YANI SIRA PROFESYONELLİĞİN AYRICALIĞI OLAN SATIŞ SONRASI HİZMET VEREN FİRMAMIZ TECRÜBELİ EKİBİ İLE ÜRETİM, SATIŞ / PAZARLAMA VE ÜRÜNLERİNİN YEDEK PARÇA SERVİSLERİ İLE YEREL ULUSAL TÜM MAĞAZA VE MARKET MÜŞTERİLERİNE KALİTELİ HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.
 
TURUNCU RAF’IN TEMEL YETKİNLİKLERİ 
 

1 . Etik İlkelere Bağımlılık
Kişisel ve profesyonel anlamda yüksek etik standartlara sahip olmak; ahlaki ve kurumsal değerlerin arkasında durmak; Kişiler arası ilişkilerde dürüst ve adil davranış sergilemek; Güvenilir Olmak.

 
 

2. Müşteri Odaklılık (Iç - Dıs)
Müşteri ihtiyaçlarını, isteklerini doğru anlayarak en etkin şekilde karşılamak müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli olarak geliştirmek.

3. Takım Çalışması
Ortak hedef ve değerler doğrultusunda, diğer ekip üyeleri ile uyumlu ve paylaşımcı bir şekilde çalışarak ekibin motivasyonuna ve performansına katkı sağlamak.

4. İs Sorumluluğu
İslerin sorumluluğunu almak, sahiplenmek Yetki alanı içindeki Yükümlülüklerini eksiksiz yerine getirmek.

 

5. Kendini Geliştirme
Güçlü ve zayıf yönlerinin farkında olmak; isini daha iyi yapabilmek için aktif bir şekilde, eksik yönlerini gidermeye, güçlü yönlerini ise geliştirmeye çalışmak.

6. Değişen Koşullara Uyum
Kurum stratejileri doğrultusunda hedeflenen değişime katkıda bulunmak; değişen ortama uyum sağlamak; belirsiz durumlarda performansını korumak.

7. Kalite Odaklı
Hedeflere odaklanarak islerini doğru, hızlı ve eksiksiz bir şekilde, artı değer katarak ve zamanında tamamlamak.

 

Haberler & DuyurularSite içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal
Turuncu RAF Ahşap Metal İnş. Oto. San ve Tic. Ltd. Şti.'e aittir.
Her hakkı saklıdır. 2014 ©
Web Tasarım & Yazılım
 
Anasayfa  |   Hakkımızda  |   Ürünler  |   Uygulamalar  |   Referanslar  |   Kalite Politikası  |   Haberler  |   E-Katalog  |   İletişim  |   E-mail
Turuncu Raf Sistemleri +90(216) 313 32 84